Kompaktowy aparat point-and-shoot Nikon Coolpix L26 jest prawdopodobnie najlepszym małym aparatem cyfrowym na świecie, który oferuje imponujące funkcje i bardzo przystępną cenę uliczną poniżej 100 USD.

Mały i kompaktowy

Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz po rozpakowaniu aparatu Nikon Coolpix L26, jest to, jak mały jest ten aparat cyfrowy. Z łatwością mieści się w kieszeni lub torebce i prawie mieści się w dłoni.

Łatwy w użyciu

Ten aparat firmy Nikon jest skierowany bezpośrednio do fotografów na rynku małych i prostych aparatów point-and-shoot. Dzięki temu niewielkiemu aparatowi Nikon, który ma pełną kontrolę nad ustawieniami aparatu, takimi jak przysłona i czas otwarcia migawki, jest to możliwe dzięki w pełni automatycznej obsłudze, co pozwala fotografowi skoncentrować się na kompozycji, a aparat zajmuje się wszystkimi skomplikowanymi ustawieniami.

Elastyczny obiektyw zmiennoogniskowy

Aparat Nikon Coolpix L26 jest wyposażony w obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym, który zaczyna się od 28 mm szerokości i zbliża do 140 mm (odpowiednik 35 mm), co pozwala fotografowi uchwycić zarówno krajobrazy, jak i inne sceny, w których potrzebne jest najszersze pole, możliwy widok, do średniego zasięgu teleobiektywu, który idealnie nadaje się do zbliżania się do obiektu w razie potrzeby.

Rozdzielczość 16 megapikseli

Ten mały Nikon oferuje fotografowi, pomimo jego fizycznej wielkości, możliwość drukowania dużych i pięknych wydruków w rozmiarze plakatu, ponieważ L26 Coolpix z matrycy CMOS oferuje rozdzielczość 16 megapikseli. Dzięki temu niewielkiemu aparatowi kompaktowemu nie musisz się martwić o jakość obrazu.

Nagrywanie wideo Full HD

Nikon Coolpix L26 to coś więcej niż aparat fotograficzny, ponieważ ten mały aparat za mniej niż 100 USD jest także fantastycznym aparatem do robienia filmów i filmów Full HD od znajomych i rodziny. Po zakończeniu nagrywania filmów możesz łatwo udostępniać je w popularnych witrynach do udostępniania wraz z oprogramowaniem i sprzętem dostarczonym z tym aparatem.

3-calowy wyświetlacz LED

Duży i jasny wyświetlacz LED o rozdzielczości 240 tys. Pikseli oferuje więcej niż wystarczającą jasność i kontrast – nawet przy pełnym świetle dziennym, aby z łatwością sprawdzać zdjęcia i filmy.

Podsumowując, wartość tego małego aparatu kompaktowego jest trudna do pokonania i zadowoli zarówno doświadczonych, jak i doświadczonych fotografów, którzy chcą kupić tani aparat.